Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Nagypályás csapataink közös programja

Közös edzés, egymás közötti meccsek és egy jó hangulatú estebéd.

A sorsolás és a mérkõzés halasztások miatt úgy alakult a program, hogy a hétvégén sem az U 14 és U 15, sem az U 17 és U 19 - es csapataink nem játszanak bajnoki mérkõzést. Klubunk szakmai vezetése ezt kihasználva péntekre közös programot szervezett a 4 csapat részére. Két pályán mérkõzéseket és edzéseket tartottunk. A mûfüves pályán elõször egymással meccselt 45 percet az U 17 és az U 19-es csapat. Ezzel egyidõben a füves pályán szintén meccset játszott az U 14 és az U 15-ös gárda. 10 perc pihenõ után a füvesen 45 percet játszott egymással az U 15 és az U 17-es csapat. Közben a másik füves pályán az U 14 taktikai edzésen vett részt, a mûfüves pályán pedig az U 19 játszott egy jót egymás között. Igazán hasznos, jó kis meccsek voltak, a szakemberek elsõsorban felmérhették azt, hogy a fiatalabb korosztályból kik azok a játékosok akik az idõebbekkel is felveszik a versenyt. Klubunk mindig nagy hangsúlyt fektetett az egységre, az összetartozásra. Ennek jegyében is készült közben a szakmai stáb közbenjárásával és szakértelmével egy nagy üstben gulyásleves a srácok részére. Mindezt jó hangulatban fogyaszthatták el a fiúk az Elek Ákos Utánpótlás Központ klub helységében jó kis beszélgetések mellett. Köszönet a lebonyolításért Hanyuné Évának, Baloghné Balogh Líviának, Vitkó Máriának, Koleszár Györgynek, Kádár Zsoltnak, Zabos Attilának, Sándor Zoltánnak, Szabó Istvánnak, Szaszin Zoltánnak! Képek a részletekben!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: