Nagyarányú gyõzelmek születtek a KBSC FC elleni mérkõzéseken.

Ismét nagyarányú gyõzelemet aratott az U14-es és U15-ös csapat a Kazincbarcika csapatai ellen szombaton délelõtt Putnokon.

U14 KBSC FC - SVF 2:7 Keresztes M. - Nagy R. - Bottlik B. (Lázók D.) - Berta K. - Toma G.(Petrik G.) - Szabó Dózsa Sz. (Hegedûs M.). - Marok Á.- Kótai Á. - Sipos Á.(Keresztes A.)- Sándor M.(Kótai A.) - Kozák D. Gólszerzõk: Berta K. (4); Sándor M. (2), Toma G. SVF - Szabó István:"Örülök neki, hogy mindenkinek játéklehetõséget adtam és az eredmény önmagáért beszél. Gratulálok a csapatnak! KBSC FC - Harnócz Róbert:" Elõször is szeretnék gratulálni a Sajóvölgyének, az elsõ félidõben sajnos nem azt játszottuk amit megbeszéltünk, a második félidõben úgy gondolom megnyertük a mérkõzést 2-1-re, de az elsõ félidõben addigra már sajnos elúszott a meccs." U15 KBSC FC - SVF 0:6 Lázár G. - Viktor Á. - Berta P. - Szlifka M. - Süttõ Sz. (Dányi A.) - Berki Z. (Borisz Cs.) - Palóczky D.- Kassai P.- Borai Sz. - Jakab N. Gólszerzõk: Jakab N.(4), Borai Sz.; Palóczky D. SVF - Sándor Zoltán:"Megnehezítette a dolgunkat a Barcika, önmagukhoz képest nagyon jól játszottak, nagyon szervezetten, de hittünk önmagunkban és sikerült felõrölni õket és a második félidõben ezért már sokkal könnyebb dolgunk volt." KBSC FC - Divinszki József:" Elõször is gratulálok a hazai csapatnak, megérdemelten nyertek, úgy gondolom az elsõ félidõ az rendben volt, szervezetten védekeztünk, de sajnos a labdabirtoklásunk az kevés volt ahhoz, hogy támadásokat tudjunk vezetni és a második félidõre el is fáradtunk és nem tudtunk cserélni úgyhogy teljesen megérdemelt gyõzelem született.