Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Puskás Öcsi bácsi születésnapján nagy megtiszteltetés érte klubunkat

Az M1 stábja látogatott el hozzánk!

Mint a Puskás Akadémia kiemelt partnerklubja természetesen mi is megemlékeztünk a valaha élt legjobb játékosról, minderrõl készített anyagot az országos televízió. Negrutz Ágoston elnök úr ismertette játékosainknak (U14-15) Öcsi bácsi életútját, fantasztikus pályafutását. Huszák Milán U14-es játékosunk is megszólalt, elmondhatta véleményét Öcsi bácsiról és a saját maga ambícióiról, terveirõl a labdarúgásban. Kádár Zsolt szakmai igazgató egyesületünk felépítésérõl, eddig elért eredményeirõl számolhatott be. Köszönjük a lehetõséget!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: