Nagypályás csapataink múltheti eredményei

U19 és U17-es csapataink 2-2 bajnokit is megvívtak az elmúlt héten. Egy elmaradt DEAC elleni hétközi forduló után hétvégén a Tarpa csapatait fogadtuk Putnokon. Az U14 és U15-ösök rangadót játszottak Eger ellen.

Az elsõ forduló elhalasztott mérkõzéseit kettõs gyõzelemmel pótolták szerdán a srácok. U19: DEAC - SVF 0:7 (0:2) SVF: Némedi - Lovasi, Leskó, Orosz, Márton - Molnár, Takács (Albók), Pogonyi (Tóth), Mikló (Palkó) - Filkóházi, Botos Edzõ: Kádár Zsolt Gólszerzõk: Botos (3), Filkóházi (2), Takács, Tóth U17: DEAC - SVF 0:1 (0:1) SVF: Galambvári (Demcsik) - Kocsa (Ádám), Puda (Majoros), Molnár (Makónyi), Szilágyi, Juhász, Bóna, Kiss, Veréb, Jobbik (Horváth), Tornai (Figeczki) Edzõ: Zabos Attila Gólszerzõ: Molnár Dávid Rövid pihenõ után a Tarpát fogadtuk szombatok. U19: Gólzáporos gyõzelem, jó játék! Csapatunk ezen a mérkõzésen esélyt sem adott a tabella 7. helyezettjének! Korán megszereztük a vezetést melyet újabb szép támadások és látványos gólok követtek! Jár a gratuláció a csapat minden tagjának hiszen az elsõ mérkõzésen elszenvedett vereséget a csapat két magabiztos gyõzelemmel feledtette a héten! SVF - Tarpa 11:3 (5:1) SVF: Némedi - Lovasi (Pogonyi), Leskó (Orosz), Dudás, Márton (Albók) - Takács, Molnár (Palkó) - Tóth, Mikló, Botos - Filkóházi Edzõ: Kádár Zsolt Gólszerzõk: Filkóházi (4), Mikló (3), Botos (2), Takács, Tóth U17 vereség a hosszabbításban! Végig izgalmas, gól gazdag mérkõzésen emberhátrányban sikerült egyenlítenünk a 90. percben! Sajnos a hosszabbításban figyelmetlenek voltunk és egy szögletet befejelt ellenfelünk így pont nélkül maradtunk. SVF - Tarpa 3:4 (1:2) SVF: Galambvári (Balogh) - Szilágyi, Molnár (Horváth I), Juhász, Bóna, Kiss (Ádám), Veréb, Jobbik (Horváth V), Kaczur J )Puda), Majoros (Kaczur M), Tornai (Makónyi) Edzõ: Zabos Attila Gólszerzõ: Horváth I, Veréb B, Juhász K. Kiállítva: Ádám T (85') Sima gyõzelem a rangadókon: U15: Az egész héten toppon edzett srácaink esélyt sem adtak ellenfelüknek és óriási lépést tettek a bajnoki cím megnyeréséért. Szabó Istán által irányított csapat így a mérkõzés után már 5 ponttal vezeti az NBII-es tabellát! SVF U-15 - Egri Fc 7 - 1 (4-0) gólszerzõk: Tóth Cs 3, Szabó D, Sándor B, Lakatos K, Rudi M. U14: Dobó István várkapitány büszke lett volna erre a Hevesi csapatra, mert úgy megszállta ellenfelünk a saját 16-osának elõterét, mint vitézei tették a törökök ellen, pedig nem voltunk túlerõben.... Véleményünk szerint azért ennél sokkal többrõl kellene szólnia az utánpótlás nevelésnek.... Csapatunk továbbra is õrzi elsõ helyét a bajnokságban. SVF U-14 - Egri Fc 3 - 1 ( 1-1 ) gólszerzõk: Huszák M 2, Borai Sz