Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

'Szezon eleji forma'

U19-es és U17-es csapatainknak nem indult jól a tavasz, az U15-öseink is botlottak, egyedül az U14-esek szállították a pontokat.

U19: Sima vereséget szenvedtünk a KBSC-tõl. A vendégek akaratosabbak, motiváltabbak voltak és megérdemelten gyûjtötték be a 3 pontot. A héten lehet javítani hiszen szerdán Debrecenben lépnek pályára csapataink, szombaton pedig hazai pályán fogadjuk Tarpa fiataljait. SVF - KBSC 1:5 (1:3) SVF: Némedi - Lovasi, Orosz (Dudás), Leskó, Márton - Takács (Palkó), Albók (Molnár), Mikló, Pogonyi (Botos) - Tóth, Filkóházi Gólszerzõ: Leskó Tamás Edzõ: Kádár Zsolt U17: Az elsõ félidõben megszereztük a vezetést és elõnyünket sikerült is megtartani a szünetig. Sajnos ellenfelünk a második félidõben megfordította az eredményt a mi erõnkbõl már csak a szépítésre futotta. A javítási lehetõség a héten szintén adott a két bajnoki mérkõzésen szerdán Debrecenben, szombaton hazai pályán. SVF - KBSC 2:3 (1:0) SVF: Galambvári (Demcsák) - Szilágyi, Kocsa (Makónyi), Molnár, Juhász (Horváth), Bóna, Kiss, Veréb, Jobbik (Puda), Kaczur J (Figeczki), Tornai (Kaczur M) Edzõ: Zabos Attila U15: A sok kihagyott ziccer megbosszulta magát, a házigazda Balmazújváros az utolsó 5 percben megfordította a mérkõzést, így váratlan vereséget szenvedett csapatunk, ennek ellenére továbbra is a tabella élén. Balmazújváros-SVF 2:1 SVF: Fürjes, Horbász, Tóth, Magyar, Seres, Sándor, Kozma, Szabó, Szegedi, Almási, Váradi Gólszerzõ: Váradi Armand Edzõ: Szabó István U14: Magabiztos játékkal hozták le a rangadót a fiatalok és õrzik az elsõ helyüket. Balmazújváros-SVF 0:4 SVF: Csernely, Viktor, (Nagy), Berta, Szilágyi, (Vrastyák), Szlifka, Lakatos, Huszák, (Borisz), Dányi, (Toma), Palóczky, Kassai, Borai Gólszerzõk: Palóczky (2), Dányi, Lakatos Edzõ: Sándor Zoltán Képek az U19-U17 KBSC elleni mérkõzésérõl: