Gyõzelemmel búcsúztunk az õszi szezontól

U17: A Sajóvölgye Focisuli U17-es kerete vasárnap a Nyírbátor FC otthonában vendégszerepelt, ahonnan újabb 3 ponttal távozhattak. A vezetõgólt már a 17. percben megszerezte Juhász Kristóf, amit további két Kaczúr Milán által lõtt találat gyarapított. A hazaiak sem tétlenkedtek, hiszen második találatuk a 87. percben született, azonban egyenlítõ gólra már nem volt lehetõségük a mérkõzés folyamán, így 2:3-as végeredménnyel zárult a találkozó. Nyírbátor FC – Sajóvölgye Focisuli SE 2-3 (0-1) SVF: Galambvári (Figeczki ’76), Kaczúr M., Fehér, Majoros (Szilágyi ’28), Kaczúr J., Juhász, Jobbik, Molnár, Puda, Kocsa (Balogh ’76), Bóna (Tornai ’61) Edzõ: ifj. Zsiga Gyula Gólszerzõk: Juhász ’16, Kaczúr M. ’53 ’73 ill. Danó ’53, Molnár ’87 U19: A Sajóvölgye Focisuli U19-es kerete is lejátszotta utolsó õszi mérkõzését. Az együttes a Nyírbátor otthonába látogatott, ahonnan 3 ponttal távozva zárhatták az idei évet. Az SVF ugyan az elsõ félidõt követõen még 1:1-es állással vonult le a pályáról, a második játékrészben az 59. percre már két góllal bebiztosították magukat, a Nyírbátor próbált ugyan felzárkózni, a 61. percben szépítettek is, de Takács és Filkóházi újabb találataival 2:5 arányú gyõzelemmel búcsúztathatták a szezont. Nyírbátor FC – Sajóvölgye Focisuli SE 2-5 (1-1) SVF: Elek, Lovasi, Gulyás, Molnár, Takács, Palkó (Horváth ’46), Márton, Albók, Tóth, Pogonyi (Botos ’46), Filkóházi Edzõ: Zabos Attila Gólszerzõk: Tóth ’14, Filkóházi ’54 ’59 ’84, Takács ’64 ill. Pataki ‘4, Vonza ’61