Újabb eredményes hétvége

U19: A Debrecen után egy újabb hajdúsági alakulat, a Hajdúböszörmény tapasztalhatta meg az SVF U19 játékosainak képességét, rátermettségét és ezek alapján leszûrhették, hogy nem a szél hordta össze az eddig gyûjtött pontjaik számát. Mint ahogy a gólokat sem a szél fújta a hálóba, hanem sorrendben Leskó Tamás, Filkóházi Zsolt és Takács Tamás. A negyedikben besegítettek a böszörményiek is, Borbély Milán vétett öngólt. Ezzel a gyõzelemmel megerõsítette 2. helyét a gárda! Sajóvölgye Focisuli – Hajdúböszörmény 4-0 (1-0) SVF: Elek (Némedi) – Takács, Leskó, Molnár, Márton, Palkó, Albók, Tóth (Gulyás), Pogonyi, Horváth, Filkóházi Edzõ: Zabos Attila Gólszerzõ: Leskó, Filkóházi, Takács, öngól U17: Mindenképpen váratlan volt az U17-es fiúk botlása a középmezõnyben szereplõ Hajdúböszörmény ellen, de ettõl természetesen még nem dõlt össze a világ. A 24. percben a vendégek szerezték meg a találkozó elsõ gólját, amit még a szünet elõtt sikerült egalizálnia a hazai pályán játszó Zsiga-legénységnek. A második félidõ teljesen nyílt küzdelmet hozott, de a gyõzelmet jelentõ találatot a hajdúságiaknak sikerült bevinni a véghajrában. Sajóvölgye Focisuli – Hajdúböszörmény 1-2 (1-1) SVF: Galambvári – Kaczur M. (Bóna), Fehér, Ádám, Kaczur J., Juhász (Figeczki), Jobbik, Molnár (Makónyi), Puda, Kocsa, Tornai (Majoros) Edzõ: Zsiga Gyula Gólszerzõk: Jobbik U15: A bajnokság 3. helyezettjéhez látogatott az SVF U15-ös együttese, így mondhatjuk, hogy rangadót játszottak a fiúk. Negyedórát kellett mindössze várni, hogy Tóth Csaba elõnyhöz juttassa a Sajóvölgyét, újabb negyedóra múlva Lázár Kevin megduplázta az elõnyt. Tóth Csaba második találata mondhatni bebiztosította a gyõzelmet. A második játékrészben további gól nem született, így megvan a 12. siker is…. Erre már csak csettinthetünk egyet!! Szép volt Srácok! 🙂 Tiszaújváros – Sajóvölgye Focisuli 0-3 (0-3) SVF: Fürjes (Gál) – Tóth Á, Proczner, Szabó (Krajnyák), Magyar, Tóth Cs (Almási), Szegedi, Sándor, Horbász, Váradi (Lázár), Seres (Kozma) Edzõ: Szabó István Gólszerzõk: Tóth Cs. (2), Lázár U14: A múlt heti szuperrangadó megnyerése plusz energiákat szabadított fel az SVF srácokban, akik lehengerlõ játékkal, nagy arányú gyõzelemmel örvendeztették meg edzõjüket, hozzátartozóikat, szurkolóikat, az egész Sajóvölgye családot. Legyünk telhetetlenek, már csak kettõt kell nyerni fiúk és megvan az õszi bajnoki cím!!! Hajrá SVF! Hajrá U14! Tiszaújváros – Sajóvölgye Focisuli 1-8 (0-3) SVF: Csernely – Szlifka (Nagy R), Palóczky (Marok), Viktor, Kassai, Lakatos, Bottlik (Huszák), Dányi, Szilágyi (Vrastyák), Németh (Szabó), Berta (Toma) Edzõ: Sándor Zoltán Gólszerzõk: Lakatos (3), Dányi (2), Szilágyi, Marok, Vrastyák U16 leány: A Heves megyei bajnokságban szereplõ SVF leánycsapat az 1. fordulós mérkõzését pótolta be ezen a hétvégén. A lányok kiütéses gyõzelemmel növelték tovább pontjaik számát. Sajóvölgye Focisuli – Felsõtárkány 6-1 (3-0) SVF: Szilágyi Beatrix, Ádám Viktória, Farkas Éva, Juhász Vanessza, Eszlári Dóra, Ónodi Vanessza, Bárczai Eszter, Kovács Boglárka, Magyar Éva, Rák Rebeka, Farkas Viktória Edzõ: Knopp Richárd Gólszerzõk: Eszlári Dóra (4), Ónodi Vanessza (2)