Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

A hétvégi mérleg: 4 gyõzelem 1 döntetlen 2 vereség

U17: A múlt hét után egy újabb szabolcsi gárda, a Nyíregyháza Oros volt az ellenfele a Sajóvölgye U17-es csapatának. A hazaiak gyors góllal indították a találkozót, amely után mindenki kicsit megnyugodott. A második félidõ elején kétgólra növelte elõnyét az SVF, melyet a mérkõzés végéig meg is tartott. Gyõzelmével továbbra is 100%-os (a Tállya elleni mérkõzést nem számítva) és vezeti a bajnokságot az U17-es csapat. Sajóvölgye Focisuli – GFSE Nyíregyháza Oros 2-0 (1-0) SVF: Galambvári (Balogh), Kaczur J. (Makónyi), Fehér, Ádám, Szilágyi, Juhász, Jobbik, Molnár, Kaczur M. (Tornai), Puda (Mészáros), Bóna (Figeczki) Edzõ: Zsiga Gyula Gólszerzõk: Ádám, Molnár U19: Zabos Attila hibátlan mérleggel rendelkezõ csapata, az SVF U19 szintén a Nyíregyháza Orossal mérte össze tudását. Filkóházi Zsolt révén meg is szerezték a vezetést a sajóvölgyések, de aztán egy rövidzárlat következett. Kilenc perc alatt háromszor is betaláltak a nyíregyháziak, ami kicsit megroppantotta a hazaiakat. A játékrész utolsó percében sikerült a szépítés a hazaiaknak és joggal reménykedtek, hogy a tarpai mérkõzéshez hasonló módon meg tudják fordítani a találkozót. Sajnos erre nem került sor, a második negyvenöt perc nem hozott gólt egyik részrõl sem, így a vendégek gyõztek, az SVF U19 pedig elkönyvelhette szezonbeli elsõ vereségét. Sajóvölgye Focisuli – GFSE Nyíregyháza Oros 2-3 (2-3) SVF: Némedi (Elek), Lovasi, Orosz (Leskó), Gulyás (Botos), Albók (Palkó), Molnár (Sándor D.), Takács, Horváth (Pogonyi), Tóth, Márton, Filkóházi Edzõ: Zabos Attila Gólszerzõk: Filkóházi, Márton U14: Kíváncsian vártuk, hogy a múlt heti kilences után mire lesz képes idegenben, Karcagon az SVF U14-es gárdája. Kicsit foghíjas létszámmal, három cserével, de annál nagyobb lelkesedéssel állt ki Sándor Zoltán együttese. Az elsõ félidõ némiképp meglepõ módon nem hozott gólt, a másodikban aztán megnyíltak a gólcsapok. Szerencsére az összeset Sajóvölgyés játékos nyitotta meg és hogy mennyit? Hetet! Igen, 31 perc alatt hétszer voltak eredményesek a fiúk, mellyel újabb magabiztos gyõzelmet szereztek, ráadásul ismét kapott gól nélkül hozták le a találkozót! Karcagi SE – Sajóvölgye Focisuli 0-7 (0-0) SVF: Csernely, Huszák (Marok), Nagy, Viktor, Kassai, Németh (Szabó Dózsa), Toma, Bottlik, Dányi, Szilágyi (Berta), Palóczky Edzõ: Sándor Zoltán Gólszerzõ: Dányi (2), Toma (2), Marok (2), Palóczky U15: A Sajóvölgye U15-ös csapata továbbra sem talál legyõzõre, Szabó István tanítványainak ugyanis Karcagon is sikerült bezsebelnie a gyõzelmet. Már a 7. percben közepet kezdhettek a hazaiak, amit a félidei pihenõig még kétszer tehettek meg. A folytatásban sem változott a játék képe, a fiúk még kétszer köszöntek be a karcagiaknak és ismét magabiztos gyõzelmet arattak. Az újabb három pont azt is jelenti, hogy az U15 a bajnokságban egyedüli 100%-os csapatként áll a tabella élén. Karcagi SE – Sajóvölgye Focisuli 0-5 (0-3) SVF: Fürjes (Gál), Tóth Á., Proczner, Szabó D., Magyar, Tóth Cs., Szegedi (Kovács A.), Sándor B., Horbász (Rudi), Váradi (Krajnyák), Seres (Almási) Edzõ: Szabó István Gólszerzõ: Tóth Á., Váradi, Magyar, Tóth Cs. (2) Képek az U17-U19 GFSE Oros elleni bajnoki mérkõzéseirõl: