Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Utolsó állomásához érkezett a nyári szünidõ elõtt ovi foci programunk

Ezúttal a helyszín Sajóvámos települése és focipályája volt.

Egyesületünk nevében szeretnénk köszönetet mondani Váradi Lajos polgármester úrnak aki szívén viseli a gyerekfocit, mindenben támogatott minket és a fesztivál végén nem csak egyesületünktõl hanem polgármester úrtól is üdítõt csokoládét kaptak a gyerekek. Köszönet jár az óvodáknak és az óvónéniknek akik odaadóan segítették a gyerkõcök játékát. Zabos Attila programvezetõ nagyszerûen megszervezte az eseményt, jó hangulatban és sok ügyes gyermeket látva tölthettünk el közel két órát Sajóvámoson. A különbözõ állomásokon Sándor Zoltán, Czirle Zsolt, Ifj. Czirle Zsolt, Soltész Imre, Knopp Richárd és Zabos Attila dolgozott a gyerekekkel. A Sajóvámosi ovi foci fesztiválra ellátogatott Negrutz Ágoston elnök úr aki méltatta a gyerekek hozzáállását, megköszönte a lehetõséget és gratulált a szervezõknek. Kollégáink meglepetéssel is szolgáltak hiszen elkészültek a Sajóvölgye Focisuli logóval ellátott pattintós karkötõink melyet minden gyermek megkapott és boldogan vihetett haza! Az ovi foci program a helyi óvodai foglalkozásokkal és a kiválasztásokkal fog folytatódni. Képek:

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: