Egy gyõzelem egy vereség U19-es és U17-es csapatunk hétvégi mérlege

Csapataink hazai pályán fogadták az egrieket.

U17: A töretlen hit gyõzelmet eredményezett csapatunknak az utolsó percben! Pogonyi Dominik góljaival küzdelmes mérkõzésen tartottuk itthon a 3 pontot. A mérkõzés nagy részében mi domináltunk, a második félidõben ellenfelünk minden eszközzel megpróbálta kivédekezni a mérkõzést de csapatunk fölénye és küzdeni akarása meghozta a gyõztes gólt a 89. percben. SVF - Egri FC 2:1 (1:1) SVF: Némedi (Elek) - Dudás, Gulyás, Leskó (Sándor D), Lovasi, Takács, Albók, Czagány (Mohamed), Pogonyi, Márton, Tóth J. Edzõ: Kádár Zsolt Gólszerzõ: Pogonyi Dominik (2) U19: Megszereztük a vezetést, 20 percig jól is játszottunk, kihagytuk a lehetõségeinket és sajnos ellenfelünk talpra állt, megfordította az eredményt és megnyerte a mérkõzést. Ezen a meccsen több gyenge egyéni teljesítményt nyújtó játékosunk is volt amit nem bírt el csapatunk. SVF - Egri FC 2:4 (1:2) SVF: Polónyi (Binda) - Marczis, Nestián, Ruszó, Szemán (Lados), Palkó (Jónás), Fábián, Láposi, Lázi, Frecskó (Burger), Kovács Á (Dócs) Edzõ: Zabos Attila Gólszerzõk: Ruszó Gábor, Lázi László Képek: