U17, U19: egy gyõzelem, egy döntetlen a KBSC ellen

Pénteken játszotta le U19-es és U17-es csapatunk tavaszi negyedik bajnoki mérkõzését, az ellenfél Kazincbarcika csapata volt.

U17: A mérkõzést végig irányítottuk, többet birtokoltuk a labdát de ellenfelünk nagyon jól megszervezte a védekezését, valamint játékosaink a támadó zónában több rossz döntést is hoztak a befejezéseknél. A 76. percben Tóth harcosságának köszönhetõen büntetõhöz jutottunk melyet Gulyás értékesített. Ez a találat összességében megérdemelt sikerhez vezetett. SVF - KBSC 1:0 (0:0) SVF: Némedi - Lovasi, Gulyás, Dudás (Horváth K), Márton, Czagány (Mohamed), Pogonyi (Sándor D), Takács, Albók (Leskó), Molnár, Tóth Edzõ: Kádár Zsolt Gólszerzõ: Gulyás Kristóf U19: Igazán harcos, helyenként színvonalas mérkõzést játszottak a csapatok! A 33. percben Fábián Bence szép egyéni megoldása után Frecskó Tamás szerezte meg csapatunknak a vezetést. Az 53. percben Márton Martin egyenlített a vendégeknek. A mérkõzés hajrájában mindkét oldalon adódtak "meccslabdák" de egyik csapat sem tudta azokat kihasználni így maradt a döntetlen ami összességében igazságosnak mondható. SVF: Polónyi - Lados, Ruszó, Orosz, Burger (Kovács Á), Dócs, Palkó (Lázár), Frecskó (Jónás), Botos, Fábián (Filkóházi), Lázi Edzõ: Zabos Attila Gólszerzõ: Frecskó Tamás Mindkét csapatnak jár a gratuláció teljesítményéért! Képek: