Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Szakmai napon jártunk a Puskás Akadémián

Egyesületünk -a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia kiemelt partnereként- idén is meghívást kapott
az Akadémia partnerklubjainak szervezett szakmai napjára.
Klubunk képviseletében ezúttal Sándor Zoltán szakmai koordinátor, Czirle Zsolt U9 edzõ és ifj. Czirle Zsolt utazott Felcsútra.

A kedden megrendezett esemény délelõtti részében interaktív keretek közt zajló elõadás-sorozaton vehettünk részt. Horváth Péter szakmai igazgató döntéshozatali alapelvekkel kapcsolatos elõadása mellett meghallgathattuk Szûcs Péter erõnléti edzõt is, aki a funkcionális mozgásminta-szûrés és a prevenció (sportsérülések megelõzése) fontosságáról beszélt. Majd a fitnesz teremben az U19-es csapat részvételével tartott bemutatón gyakorlatban is megfigyelhettük a bemelegítés részeként végzendõ gyakorlatokat. Az elméleti részt végül két korosztályos edzõ, az U13-as és U17-es csapatok edzõi zárták, akik a délutáni edzésükre -a döntéshozatal fontossága jegyében- készült gyakorlataik célját mutatták be. A délutánt megelõzõen még egy jóízû ebéd várt ránk a Puskás Hotelban, ezután a gyakorlatban néztük meg a már említett két korosztály színvonalas bemutató edzését. Delegációnk a nap végeztével hasznos szakmai tapasztalatokkal és új impulzusokkal térhetett haza. Ezúttal is köszönjük a Puskás Akadémia meghívását!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: