U19: A kapu elõtti határozatlanságunk miatt nem sikerült a bravúr

A Bozsik Akadémia 100%-os ebben a csoportban de csapatunknak hiányérzete kell legyen hiszen a játék alapján sokkal több volt ebben a mérkõzésben...

Csapatunk nagyon jól kezdte a mérkõzést, sõt az elsõ félidõben szinte végig irányítottuk a játékot. Több komoly lehetõségünk is adódott de ezeknél a szituációknál nem sikerült a kapuba találni. A második félidõben az 57' percben sajnos gólt kaptunk. Ennek ellenére próbálkoztunk tovább de ezen a napon a kapussal szembeni ajtó-ablak helyzetet sem sikerült gólra váltani. A meccs hajrájában Frecskó ellen durván szabálytalankodott Popovics akit a játékvezetõ azonnal kiállított. Frecskó nem tudta folytatni a játékot, ezúton is jobbulást kívánunk neki. Sajnos az emberelõnyünket sem tudtuk gólra váltani és egy egyéni hiba után a 91' percben újabb gólt kaptunk és ezzel eldõlt a mérkõzés. SVF - Bozsik Akadémia 0:2 (0:0) SVF: Polónyi (Binda) - Marczis, Ruszó G, Nestián, Lados (Orosz), Botos (Bozik), Lázi, Filkóházi (Burger), Frecskó (Szemán), Fábián, Dócs (Kovács D) Edzõ: Zabos Attila Képek: