U17: Döntetlen a bajnokság rangadóján

Csapatunk nagyszerû mérkõzést játszott az eddig 100%-os több mint 100 gólt szerzõ és mindössze a meccs elõttig 2 gólt kapó Bozsik Akadémia ellen!

Elsõ félidõben széllel szemben játszottunk. Ellenfelünk többet birtokolta a labdát, kicsit kapkodó volt a játékunk de hõsiesen, szervezetten védekeztünk és próbáltunk kontrákból eredményesek lenni. Ezen törekvésünk sikerrel járt a 44. percben. Egy szép támadás végén Engelhardt ugratta ki Tóthot aki egy csellel becsapta a középsõ védõt és ballal 14 méterrõl bal lábbal nagy gólt lõtt a jobb felsõ sarokba. A második félidõben feljavult a játékunk, ellenfelünknek egy komoly lehetõségen túl nem sikerült helyzetet kialakítania. Ahogy telt az idõ egyre több lehetõségünk adódott a gólszerzésre. Sajnos 4 ! esetben is rossz döntést hoztunk a kapu elõtt szép támadások után. Ellenfelünk egyre többet kockáztatott, a belsõ védõit is föl küldte a meccs hajrájára. Sajnos a 92' percben egy bal oldalról beívelt labdára rosszul helyezkedtünk középen és a hosszú oldalról gólt fejeltek a kapunk bal oldalába. A középkezdés után lefújták a mérkõzést... A csapat óriásit küzdött, bizonyították, hogy nagyszerû csapatot alkotnak, kiváló sportemberek. Nagy kár a hosszabbításban kapott gólért. Mindenesetre ezen a szinten egy kiváló iramú, küzdelmes meccs volt ami jól szolgálta a játékosok fejlõdését. Gratulálunk minden játékosunknak hiszen egy megyeszékhely Akadémiájával vették fel a küzdelmet és hajszálon múlott a gyõzelem! Szép volt fiúk! U17: SVF - Nyíregyháza Bozsik Akadémia 1:1 (1:0) SVF: Elek - Lovasi, Gulyás, Dudás, Márton, Czagány (Horváth K), Pogonyi (Palkó), Takács, Albók, Engelhardt (Sándor D), Tóth Edzõ: Kádár Zsolt Gólszerzõ: Tóth József Képek: