Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Múcsony település képviselõ testülete kihelyezett testületi ülést tartott egyesületünk meghívására a sportpályán

Egyetlen napirendi pont került napirendere, mégpedig Múcsony önkormányzatának és a Sajóvölgye Focisulinak az együttmûködése, az egyesület megismertetése, közös célok és feladatok.

Viszlai Viktor polgármester nyitotta meg az ülést, köszöntötte az egybegyûlteket. Negrutz Ágoston klubunk elnöke köszöntõ beszédében megköszönte az önkormányzat támogatását és pozitív hozzáállását. Ezután egyesületünk megalakulásakor készült kisfilm került levetítésre. Kádár Zsolt szakmai igazgató egy prezentáció keretében mutatta be jelenleg, hogyan épül fel az egyesület, miket sikerült megvalósítani az elmúlt évek során. A tisztelt képviselõk részérõl több pozitív észrevétel és néhány jogos kritika is elhangzott. Az egyesület és az önkormányzat vezetõi átbeszélték a jövõ feladatait, mindenki egyértelmû célként tûzte ki a Focisuli további zavartalan mûködését segítve ezzel a gyerekek fejlõdését. Ezúton is köszönetünket fejezzük ki Viszlai Viktor polgármester úrnak és a település képviselõ testületének a mindig megértõ, segítõkész támogatásukért!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: