U17-es csapatunk az eddig veretlen Nyíregyháza U 16-os csapatát gyõzte le magabiztosan

Rangadót játszottunk, hiszen a második és a harmadik helyezettek találkoztak Múcsonyban.

SVF - Nyíregyháza U16 4:1 (2:1) SVF: Elek (Némedi) - Lovasi (Horváth K), Gulyás, Dudás, Márton, Czagány (Sándor), Takács, Pogonyi (Engelhardt), Albók (Holló Ákos), Farkas (Mohamed), Tóth (Palkó) Edzõ: Kádár Zsolt Csapatunk a kezdeti nehézségek után magához ragadta a kezdeményezést. A 16. percben Pogonyi oldalszabadrúgását a berobbanó Takács fejelte nagyszerûen a jobb felsõ sarokba. A 19. percben tovább nõtt az elõnyünk. Egy jogos szabadrúgást Pogonyi lõtt 20 méterrõl a sorfal fölött a jobb felsõbe. A kapus mozdulni sem tudott. Ellenfelünk a 25. percben egy kontratámadás után szépített. Elõnyünket megõriztük a szünetig. A fordulás után még bátrabban támadtuk le a Nyírségieket saját térfelükön. A mai nap élményszámba menõ góljainak sorát Albók írta tovább aki 25 méterrõl órási gólt lõtt a jobb felsõbe az 55. percben, a labda a kapufáról vágódott a hálóba! Ezzel végleg megtörtük ellenfelünk ellenállását. Ezután is támadásban maradtunk és Tóth szemfüles góljának köszönhetõen három gólosra növeltük elõnyünket. A hajrában még 3 kapufát is lõttünk és teljesen megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot. A csapat valamennyi tagja dicséretet érdemel teljesítményéért!