Szoros meccseket játszottunk a Váccal

U15-ös csapatunk 3:2 arányú gyõzelmet aratott az NB I-es bajnokság aktuális fordulójában. Az U14-esek 3:2 arányú vereséget szenvedtek Vác csapatától.

Kovács Roland csapata nagyon jól kezdett és 30 perc után már 3:0 arányban vezettünk. Elõbb Pogonyi mesterien csavart szabadrúgásból a jobb felsõ sarokba, majd Barna átlövés gólja suhant be a jobb alsóba, késõbb szép akció végén Holló emelt a léc alá. Sajnos a félidõ vége elõtt egy helyezkedési hibát kihasznált az ellenfelünk és szépített. A második félidõben ki-ki meccs alakult ki. Ellenfelünk elõtt is adódott lehetõség és mi is többször hibáztunk ígéretes helyzetben. A hajrában ellenfelünk még betalált de egyenlíteni már nem tudott. A 3 pontot megérdemelten szereztük meg és magunknak tettük kicsit izgalmassá a végét. U14-es csapatunk nagyszerûen kezdett. Puda Ádám már a 4 percben megszerezte a vezetést egy szép akció végén. Ezután is támadásban maradtunk és sorra dolgoztuk ki - és sajnos hagytuk ki - a jobbnál jobb lehetõségeket. Vagy az ellenfél kapusa védett bravúrral vagy a csatáraink hibáztak döntõ helyzetekben. Az elsõ félidõben el lehetett volna dönteni a mérkõzést! Ahogy ez lenni szokott ellenfelünk a második félidõ elején szinte a semmibõl egyenlített, egy könnyen elkerülhetõ gólt kaptunk. Nemsokkal késõbb egy távoli szabadrúgás is utat talált a kapunkba. Egy szöglet után sikerült Mészáros révén egyenlítenünk. Mindkét csapat hajtott a gyõzelemért de sajnos egy átlövésbõl ez ellenfelünknek sikerült. Kócsi József csapata balszerencsés vereséget szenvedett a kapu elõtti rossz döntéseinknek és a második félidei védelmi megingásoknak köszönhetõen egy nyerhetõ mérkõzésen