Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Bajnoki dömping és hazai rendezésű meghívásos torna

Heti bajnoki beszámolók (2024. április 29.)

A bajnokesélyes vetett véget U19-es csapatunk nyolc meccses veretlenségi sorozatának

MLSZ Regionális U19 Kiemelt Kelet 22. forduló
SAJÓVÖLGYE FOCISULI - SZENT ISTVÁN SE-OTP BANK 0 - 3
Putnok, 2024.04.27 - 13:30

SVF: Havasi D. (Vermes Á.), Juhász B. (Pipoly O.), Lukács F., Koós F., Papp M., Nagy F. (Ádám L.), Vislohuzov M., Gulyás M. (Pataki M.), Kapott G. (Stiber T.), Benedek K., Ferkel D.

Zimmermann Tamás: Egy nagyon jó csapat ellen szakadt meg a tavaszi remek sorozatunk. Az ellenfél kiváló fizikai mutatókkal rendelkezik. Ezeket a meccseket csak akkor lehet győzelemmel zárni, ha két- három játékos extra teljesítményt nyújt. Sajnos ez hiányzott, viszont csapat tudtunk maradni a vereség ellenére.

U17: fájó vereség az Újpest ellen

MLSZ Országos U17 Alap 19. forduló
SAJÓVÖLGYE - ÚJPEST FC 1 - 2
Putnok, 2024.04.27 - 11:00

Gólszerző: Berta Bálint

SVF: Siroki Sz., Berta B., Angyal P. (Balázsi B.), Filkóházi Á., Boros K., Soltész B., Bochkor V. (Hosszúréti B.), Czékus B. (Ronyecz P.), Menyhért K., Hanász M., Lévai Á.

Közel állt a bravúrhoz U14-es csapatunk a listavezető Gödöllő ellen

MLSZ Országos U14 Alap Kelet 22. forduló
GÖDÖLLŐI SK - SAJÓVÖLGYE FOCISULI 2 - 1
Gödöllő, 2024.04.27 - 14:00

Gólszerző: Hegedűs Milán,

SVF: Bencső B., Kiszely N., Vanyó B., Bereznai V., Nyíri B., Shalfieiev D. (Angyal D.), Hegedűs M., Vincze Z., Dzobko D. (Kiszely M.), Viszóczki O. (Kuchta D.), Dancs B. (Verebélyi N.)

Kiser László: A bajnokság listavezetőjéhez látogattunk ezen a hétvégén. Az első 20 percet leszámítva amit elterveztünk azt jól meg is valósította a csapat a pályán, egy stabil, szűk és fegyelmezett védekezésből gyors ellentámadásokat vezetve futballoztunk. Közel jártunk a pontszerzéshez is, de az utolsó pillanatokban nem voltunk elég figyelmesek és ezt a hazaiak kíméletlenül kihasználták. Tanulnunk kell az ilyen hibákból, egy ennyire kiélezett mérkőzésen koncentráltnak kell maradni a találkozó lefújásáig. A vereség ellenére nagyon elégedett vagyok a srácokkal, igazi csapatként, hatalmasat küzdöttek és egy nagyon jó Gödöllő ellen végig nyitottá tudták tenni a mérkőzést.

Két bajnokit játszott a héten U16-os korosztályunk

MLSZ Regionális U16 Északkelet Felső ág 2. forduló
SAJÓVÖLGYE - BALMAZÚJVÁROSI FC 2 - 4
Putnok, 2024.04.24 - 17:30

Gólszerző: Dostal Dániel (2)

SVF: Holczman F., Árvai Á., Szita I., Tóth B. (Debreczeni S.), Balázsi B. (Darabos R.), Lakatos R. (Beregszászi F.), Csirmaz L. (Iski L.), Kerekes B., Gulyás B., Magyari G., Dostal D. (Zagyva P.)

Kalász Gábor: A mai mérkőzésen jó játékvezetés mellett, sok mindenki hozzátett ahhoz, hogy ez az eredmény szülessen. Csődöt mondtunk, mint csapat.

MLSZ Regionális U16 Északkelet Felső ág 6. forduló
SAJÓVÖLGYE - KARCAGI SE 1 - 3
Múcsony, 2024.04.28 - 11:00

Gólszerző: Szita Illés

SVF: Holczman F., Iski L., Beregszászi F. (Darabos R.), Balázsi B., Csirmaz L. (Tóth B.), Zagyva P., Kerekes B., Debreczeni S. (Lakatos R.), Gulyás B. (Dudás B.), Szita I., Magyari G.

Szombaton Debrecenben a DEAC ellen vívott bajnokikat U13-as és U12-es csapatunk

MLSZ Országos U12 Észak-Kelet 23. forduló
DEAC - SAJÓVÖLGYE FOCISULI 1 - 3
Debrecen, 2024.04.27 – 12:00

Gólszerzők: Lippai Benett, Monyók Ákos, Németh Norbert

Sajóvölgye: Farkas B., Kozma D., Rási B., Pásztor Z., Benedek B., Simon M., Kavalecz B., Balogh N., Barva B., Lippai B., Róth D., Németh N., Varga M., Jakab G., Monyók Á.

Soltész Péter: A jó erőt képviselő DEAC vendégeként léptünk pályára az aktuális fordulóban. Előzetesen készültünk rá, hogy a labdaszerzés utáni gyors mélységi játékkal, nagy esélyünk lehet, a gólszerzésre, ezt pedig nagyon jól teljesítették a gyerekek. Mindhárom gólunkat ebből szereztük, emellett még több lehetőségünk is adódott gyors átmenet után. 0-3 után ellenfelünk szépített, ám kulcs volt hogy nem törtünk meg, s bár volt lehetősége a DEAC-nak nem kapituláltunk úgy, mint az egri meccsen. A gyerekek egész tavasszal nagy munkát tesznek a sikerért, nagyon megérdemelték ezt a győzelmet! További sok sikert a DEAC-nak!

MLSZ Országos U13 Észak-Kelet 23. forduló
DEAC - SAJÓVÖLGYE FOCISULI 4 - 1
Debrecen, 2024.04.27 – 14:00

Gólszerző: Spisák Balázs

Sajóvölgye: Körmendi G., Papp Cs., Kovács B., Spisák B., Holczman H., Szigeti Z., Ivancsó M., Uher M., Bárány B., Farkas Z., Száraz A., Vermes J., Gál K., Apró M., Bordás M., Cziránku K.

Nagy Attila: A DEAC csapatához látogattunk. Az első negyedben lendületesen kezdtek a hazaiak, nagy gólszerzési lehetőségeik esetén segített a kapufa, vagy a kapus hárított. Második negyedben stabilabb volt a védekezés, de nem mi uraltuk a játékot. Itt már volt ziccerünk, de az ellenfél is többször veszélyeztetett. Harmadik negyedben két gólos előnyt szerzett a hazai csapat, de a negyed végén visszajöttünk a meccsbe a szépítéssel. Utolsó negyed elején gyorsan ismét kettőre növelték az előnyt. De a srácok nagyon küzdöttek. Akadtak nagy lehetőségek a gólszerzésre, kapufáig, helyzetekig jutottunk, de közben az ellenfél is kidolgozott helyzeteket, és a végén ők szereztek gólt. Őszinte, küzdelmes meccs volt. Nem jó a vereség. De van olyan, ami vállalható, ezt a meccset a történtek alapján ide sorolom. A hazaiak győzelme megérdemelt, amihez gratulálok.

U9-U10-U11-es korosztályaink hazai rendezésű meghívásos tornán vettek részt vasárnap

A tornánán résztvevő csapatok: Cigánd SE, MFK Roznava, Sajóvölgye "A", Sajvölgye "B"

A tavaszi harmadik Bozsik-fesztiválján járt U7-es csapatunk Kazincbarcikán

A Sajóvölgye Focisuli csapatának névsora: Bákonyi Vince (Serényfalva), Érsek Noel (Putnok), Érsek Zalán (Putnok), Kiszely Titusz (Ózd), Mustafa Falih Ádám (Kazincbarcika), Mogyoró Kristóf (Jákfalva), Mogyoró Richárd (Jákfalva), Plavuscsák Balázs (Felsőkelecsény), Szabados Noé (Edelény), Úrr Olivér (Berente), Varga Benett (Tornalja), Zupkó Botond (Királd)

Különdíjt kaptak: Bákonyi Vince, Érsek Noel, Érsek Zazi, Mustafa Falih Ádám

Czirle Zsolt: A gyerekek nagy kedvvel és lelkesedéssel fociztak, mindenki tudásának legjavát adva.