Hazai bajnokival folytatódott az idény U15-ös együttesünk számára április 11-én. Kalász Gábor legénysége a Felsőzsolcát fogadta Putnokon az Elek Ákos Sportközpontban.
Hazai mezőnyfölény jellemezte az első félidő jelentős részét, amelyben több szép támadás végén is sikerült helyzetig jutnunk. A fölény a 24. percben érett góllá, ekkor egy sarokrúgást követően Takács Zsombor szerezte meg a vezetést csapatunknak.
A második félidő kiegyenlített játékkal telt, ugyanakkor nagyobb helyzetek itt is előttünk adódtak. Előbb Gál ziccerét fogta a vendég portás, majd egy jó beadást után Spisák fejelt nem sokkal mellé. A 78. percben sikerült lezárni a mérkőzést, egy újabb pontrúgás utáni szituáció végén Gál Kristóf helyezett a vendég kapuba.
Sajóvölgye Focisuli U15 – Felsőzsolca U15: 2 – 0 (1 – 0) (Takács, Gál)
SVF U15: Zachár Gáspár – Papp Csongor (Uher Marcell), Takács Zsombor, Vermes János, Kovács Bendek, Gál Kristóf, Bárány Bence (Pelyhe Ákos), Spisák Balázs, Ivancsó Milán, Bordás Márk (Farkas Zalán), Bottlik Huba (Holczman Hunor)
Kalász Gábor: Gyenge játék, kevés labda nélküli mozgás, a futás mennyiségünk, pedig kevés és rossz minőségű volt. Mindehez rengeteg technikai hiba volt, pedig egész mérkőzésen nem voltak nyomás alatt a játékosaink. El kell gondolkoznunk, hogy honnan jött ez a teljesítmény és rengeteg munkával javítanunk kell a teljesítményünkön.
