a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.

Hotel Lukács

HÍREK

Folytatta nagyszerű szereplését U19-es csapatunk

2016-09-04 12:50:58

Immár 3-ból 3 győzelmet abszolváltunk kapott gól nélkül. A nyitó forduló sima DEAC elleni meccse után (7:0) hétköznap Tállyán léptünk pályára egy előrehozott forduló keretében. Ezt a mérkőzést 6:0 arányban nyertük meg.

Következett szombaton a KBSC elleni idegenbeli mérkőzés. Köszönjük a hazaiaknak, hogy a center pályán játszhatták a fiúk a meccset. A mérkőzés túlnyomó részében fölényben játszottunk, az első félidő legnagyobb hibája a helyzetkihasználás volt. A második félidő elején ember előnybe kerültünk. Ezután elhibáztunk egy 11-est, de az azt követő szöglet után Márton kilőtte a hosszú sarkot. 5 perc múlva újfent Márton volt a gólszerző aki szépen lépett ki és a kifutó kapus mellett a bal alsóba passzolt.