HÍREK

Leánybajnokság: Vereség Barcikán

2014-10-20 12:33:19

Sajnos nem sikerült pontot szerezni

Béres Csaba lányai vasérnap Kazincbarcikán léptek pályára a Borsod megyei Női bajnokság 6. fordulójában.

A hazai csapat előrébb állt a tabellán a fordulót megelőzően, és ennek megfelelően már a mérkőzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést. Fölényük a 12. percben érett góllá, majd 5 perccel később már 2-0 állt a képzeletbeli eredményjelzőn. Csapatunk csak helyzetekig jutott, nem sikerült bevenni a hazaiak kapuját, így a félidőben 2-0-ás hazai előnnyel vonulhattak pihenőre a csapatok.

A 2. játékrészben még egy fokozattal rákapcsolt a vendéglátók, a 31. és 32. percben két gyors góllal 4-re növelték előnyüket. Sajnos a mérkőzés további részében újabb 3 találatot jegyeztek, míg Béres Csaba lányainak nem sikerült a kapuba találni, így a vége megérdemelt hazai siker lett.

KBSC - Sajóvölgye Focisuli 7-0 (2-0)

SVF SE: Kovács, Posta, Nagyfejő, Skaliczki, Trudics, Karmanóczki, Kiss, Tóth, Andó

vezetőedző: Béres Csaba