HÍREK

U-17: Döntetlen Böszörményben!

2014-10-11 16:02:54

Zsiga Gyuláék az utolsó percekben tudtak egyenlíteni

Az U-17-es NB II.-es bajnokság 9. fordulójában Zsiga Gyula csapata a Hajdúböszörmény csapatánál vendégeskedett.

Sajnálatos módon a mérkőzést egy rendkívül rossz minőségű műfüves pályán rendezték meg a hazaiak, ami rányomta a bélyegét az egész összecsapásra.
Az 1. félidő 29. percében az addig veszélyesebben játszó hazaiak meg tudták szerezni a vezetést. Csapatunk nem játszott túl jól, ebben a félidőben csak helyzetekig tudott eljutni.

A 2. játékrészben már nagyobb akarattal játszott Zsiga Gyula legénysége, átvette a játék irányítását, és sorra dolgozta ki a helyzeteket. A mezőnyfölény a 79. percben érett góllá, ekkor Horváth Krisztián játszotta magát tisztára az ellenfél 16-osán belül, és ballal a kapuba lőtt. Sajnos a mérkőzést megfordítani már nem sikerült, így maradt az 1-1.

Hajdúböszörmény - Sajóvölgye Focisuli 1-1 (1-0)

SVF SE: Rézműves, Pásztor, Horváth, Palkó, Varga, Pintér, Tóth, Albók, Szynal, Sándor, Kovács
cserejátékosok: Szemán

Zsiga Gyula: Az 1. félidei játék, és több játékos hozzáállása olyan volt, mint a műfüves pálya minősége, kritikán aluli. A 2. játékrészben már az akarással nem volt baj, átvettük a játék irányítását, de a győzelmet nem tudtuk megszerezni, amit igazság szerint nem is érdemeltünk volna meg.

Jók: Kovács, Albók, Sándor