U-17: Kiélezett mérkőzésen szenvedtünk vereséget

2014-09-28 16:42:00

Az utolsó percekben kaptunk a mindent eldöntő találatot.

U-17-es csapatunk az ezidáig pontveszteség nélkül álló Bozsik Akadémia csapatát fogadta.

Ez a mérkőzés az idősebbekéhez hasonlóan indult, hiszen már a mérkőzés elején betalált a nyíregyházi alakulat. Az első félidőben ezután már csak helyzetekig jutottak a csapatok, egyik csapat sem tudta ezeket kihasználni, így a félidőben 0-1 volt az eredmény.

A 2. játékrészben felpörögtek az események. Csapatunknak a 48. percben sikerült az egyenlítés, Szynal Jonatán volt eredményes. 3 perccel később Sándor Dániel a kiállítás sorsára jutott, ráadásul a vendég csapat ismét vezetést tudott szerezni, így csapatunk nem örülhetett sokáig az egyenlítésnek.
Zsiga Gyula legényeinek 10 emberrel is sikerült az újabb egyenlítés, a 68. percben Kovács Dániel egalizált.
Ezután csapatunk mindent egy lapra feltéve támadott a győzelem megszerzése érdekében is, de sajnos a kinyíló védelmünk miatt az utolsó percekben egy kontratámadás végén a vendégek szereztek újabb gólt, végleg eldöntve ezzel a találkozót. A vége: 2-3.

Sajóvölgye Focisuli - Bozsik Akadémia 2-3 (0-1)

SVF SE: Némedi, Pásztor, Tóth, Varga, Sándor, Ruszó, Lázár, Albók, Szynal, Bozik, Kovács

cserejátékosok: Jónás, Palkó, Horváth

Zsiga Gyula: Büszke vagyok a játékosokra, a jó erőkből álló Nyíregyháza ellen 10 emberrel is végig partiban voltunk. Az utolsó percekben is győzelemre játszottunk, de sajnos egy kontra végén a vendégek szereztek gólt.