HÍREK

U-15: Győzelem Szegeden

2014-09-28 10:37:00

Kovács Rolandék 3 pontot szereztek

Két 6 pontos csapat találkozott tegnap Szegeden az U-15-ös NB I-es bajnokság 7. fordulójában.

Csapatunk kezdte jobban a találkozót, már a mérkőzés elejétől fogva irányítottuk a mérkőzést. Az első 15. percben több ziccert is sikerült kialakítani, de a hazai hálóőr bravúrosan hárított több esetben is. Az 1. játékrészben nem sikerült előnyt kovácsolni a mezőnyfölényből, 0-0-ás döntetlen állt a szünetben a képzeletbeli eredményjelzőn.

A 2. játékrészben rögtön sikerült gólt szereznünk, egy szögletet követően Dávid Tihamér csúsztatott a hazaiak kapujába. A vendéglátók bunkerfocit játszottak, nagyon nehezen sikerült feltörni a védelmüket, ennek ellenére sikerült újabb helyzeteket kialakítanunk, gólt mégis a hazaiak szereztek. A 73. percben kapusunk elcsúszott az egyébként szörnyű minőségű pályán kirúgás közben, és az ellenfélnél kötött ki a labda, ebből a szituációból sikerült is egyenlítenie a hazai alakulatnak. Szerencsére az utolsó percekben egy oldalszabadrúgás utáni kavarodásban Dávid Tihamér a léc alá bombázott, így sikerült megszerezni a győztes találatot. A vége: 1-2.

Szeol SC - Sajóvölgye Focisuli 1-2 (0-0)

SVF SE: Némedi, Takács, Gulácsi, Gulyás, Farkas, Vécsei, Pogonyi, Barna, Dávid, Fehér, Horváth

cserejátékosok: Elek, Holló S., Holló Á.

Kovács Roland: Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, ami a helyzetek alapján akár nagyobb arányú is lehetett volna. Gratulálok a srácoknak!