HÍREK

U-21: Döntetlen Egerben

2014-09-21 20:03:05

Zabos Attiláék 1-1-et játszottak

Két hét kényszerpihenő után ma újra bajnoki mérkőzésen lépett pályára U-21-es csapatunk Egerben.

Az első félidő elején több lehetőség is akadt csapatunk előtt, de ezek rendre kimaradtak. Egy ízben a kapufát is eltalálta Zabos Attila legénysége. A meddő mezőnyfölényt nem sikerült gólra váltani, és a játékrész második felére feljavultak a hazaiak, és fokozatosan átvették a mérkőzés irányítását. A félidő utolsó percében sikerült is megszerezniük a vezetést teljesen megérdemelten.

A 2. játékrészben egy másik csapat futott ki a pályára, nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítés érdekében. Az erőfeszítésünket siker koronázta, hiszen Strekáf az 54. percben egalizálni tudott.
Ezután már csak lehetőségekig jutott el csapatunk, ahogy a hazaiak is, így maradt az 1-1.

Egri Sportcentrum SE - Putnok FC

Putnok FC: Meskó, Szemere, Süttő, Dányi, Kakuk, Marczis, Kazvinszki, Ruszó, Fábián, Strekáf, Lakatos

cserejátékosok: Kónya, Dócs, Nestián, Frecskó, Lévai, Tarczali

Zabos Attila: Játszottunk már jobban is, de egy kellemetlen futballt játszó Eger ellen sikerült idegenből elhoznunk 1 pontot. Összességében dicséret illeti a csapatot.