Az ellenfél az Ózd U-19-es csapata volt!

gólszerzők: Kovács Dani, Bozik Raul (2)

Polónyi - Marczis, Dányi,Nestián, Dócs- Demeter, Lakatos, Ruszó G., Kovács D.- Fábián, Bozik
Csere: Lévay, Nagy T., Burger, Richter, Jónás

Kócsi József beszámolója a mérkőzésről:

Első előkészületi mérkőzésünk, ahol sok hiányzónk volt. Elsősorban betegség miatt maradtak távol játékosaink.
A mérkőzés során oda – vissza cserékkel oldottuk meg, hogy mindenki legalább 60 perc játéklehetőséget kapjon. A mérkőzés elején 10-15 percre is szükség volt, hogy alkalmazkodjunk az időjárási és pálya viszonyokhoz.(hóesés, csúszós talaj) Ezt követően több biztató támadást vezettünk, melyek közül Kovács D. értékesítette az elsőt. A második félidő első 10 perce ismét rosszabbul sikerült, ebben a rövid időszakban 2 gólt is kaptunk, de változott a játékunk, és Bozik két találatával született meg a 3:3-as végeredmény.
Összességében jól szolgálta a mérkőzés a csapat felkészülését. A fő feladatokat védekezésben és támadásoknál is megvalósítottuk. Ugyan sok hiba csúszott a játékunkba, amit folyamatosan ki kell javítani. Gratulálok minden játékosnak, hiszen a nehéz időjárás ellenére is nagy odafigyeléssel tette a dolgát.