Linkek:

A JÁTSZI FOCI
a Sajóvölgye Focisuli tehetségkutató és tömegsport tagozataként működő mozgalom.
Fontos tudnivalók: link


putnokvse.hu
Putnok FC


pfla.hu
Sajóvölgye Focisuli
együttműködő partnerének,
a Puskás Akadémia
hivatalos honlapja


hotellukacs.hu
Hotel Lukács

HÍREK

Nemzetközi torna Lengyelországban!

2014-01-21 18:52:36
Nemzetközi torna Lengyelországban!

1999-es korosztályunk Lengyelországba látogat!

2014.01.24-én Lengyelországba utazik az 1999-es korosztályunk, ahol egy nemzetközi tornán mutathatják meg a fiatalok, hogy mire képesek.
A torna 2 napos lesz, és olyan csapatok is részt vesznek rajta, mint például a Sturm Graz korosztályos csapata.
Ellenfeleink lesznek: STURM GRAZ, MFK RUZEMBEROK, MOSIR, STAL MIELEC, RUCH CHORZÓW, ODRA WODZISLAW, FK TRINE

A torna menetrendje:
01.25. (szombat)

8:30 Odprawa Techniczna
9:00 MOSiR 1999 Jastrzębie - MOSiR 2000 Jastrzębie
9:20 Ruch Chorzów - Stal Mielec
9:40 Fotbal Trzyniec (Cze) - FC Hatvan (Hun)
10:00 Sturm Graz (Aut) - Sajovolgye Focisuli (Hun)
10:20 Odra Wodzisław - MFK Rużomberok (Svk)
10:40 Ruch Chorzów - MOSiR 2000 Jastrzębie
11:00 Sajovolgye Focisuli (Hun) - MOSiR 1999 Jastrzębie
11:20 FC Hatvan (Hun) - Odra Wodzisław
11:40 Stal Mielec - Sturm Graz (Aut)
12:00 MFK Rużomberok (Svk) - Fotbal Trzyniec (Cze)
12:20 MOSiR 1999 Jastrzębie - Ruch Chorzów
12:40 Odra Wodzisław - Stal Mielec
13:00 Sajovolgye Focisuli (Hun) - MFK Rużomberok (Svk)
13:20 Sturm Graz (Aut) - FC Hatvan (Hun)
13:40 MOSiR 2000 Jastrzębie - Fotbal Trzyniec (Cze)
14:00 MFK Rużomberok (Svk) - Sturm Graz (Aut)
14:20 MOSiR 1999 Jastrzębie - Stal Mielec
14:40 MOSiR 2000 Jastrzębie - Odra Wodzisław
15:00 FC Hatvan (Hun) - Sajovolgye Focisuli (Hun)
15:20 Ruch Chorzów - Fotbal Trzyniec (Cze)
15:40 MFK Rużomberok (Svk) - FC Hatvan (Hun)
16:00 Sajovolgye Focisuli (Hun) - Stal Mielec
16:20 Odra Wodzisław - Ruch Chorzów
16:40 MOSiR 1999 Jastrzębie - Fotbal Trzyniec (Cze)
17:00 Odra Wodzisław - Ruch Chorzów
17:20 Zakończenie pierwszego dnia rozgrywek

01.26. (vasárnap)

9:00 Stal Mielec - MFK Rużomberok (Svk)
9:20 MOSiR 1999 Jastrzębie - FC Hatvan (Hun)
9:40 MOSiR 2000 Jastrzębie - Sajovolgye Focisuli (Hun)
10:00 Sturm Graz (Aut) - Rch Chorzów
10:20 Fotbal Trzyniec (Cze) - Odra Wodzisław
10:40 Sajovolgye Focisuli (Hun) - Ruch Chorzów
11:00 FC Hatvan (Hun) - Stal Mielec
11:20 Sturm Graz (Aut) - Fotbal Trzyniec (Cze)
11:40 MOSiR 1999 Jastrzębie - Odra Wodzisław
12:00 MOSiR 2000 Jastrzębie - MFK Rużomberok (Svk)
12:20 Fotbal Trzyniec (Cze) - Stal Mielec
12:40 Odra Wodzisław - Sajovolgye Focisuli (Hun)
13:00 MOSiR 1999 Jastrzębie - Sturm Graz (Aut)
13:20 MOSiR 2000 Jastrzębie - FC Hatvan (Hun)
13:40 Ruch Chorzów - MFK Rużomberok (Svk)
14:00 Odra Wodzisław - Sturm Graz (Aut)
14:20 FC Hatvan (Hun) - Ruch Chorzów
14:40 Fotbal Trzyniec (Cze) - Sajovolgye Focisuli (Hun)
15:00 MOSiR 2000 Jastrzębie - Stal Mielec
15:20 MOSiR 1999 Jastrzębie - MFK Rużomberok (Svk)


Megosztás a Facebook-on

Régebbi hírek:

Feltöltés alatt!